Listopad 2016

29.11.

29. listopadu 2016 v 20:32 | Meh |  Den za dnem
Pokud někdo sledujete levý sloupeček, mohli jste si všimnout, že jsem překonala další krůček. Na váze momentálně mám 62,6-8 kg. Cítím se skvěle, jsem ráda, že to takhle kleslo. Jsem na sebe hrdá, že jsem to zvládla. Že jsem zase blíže svému cíly.
Pomalu mě začíná tlačit termín konzultace seminární práce, budu muset trochu zamakat. Asi se zavřu někam do kavárny, kde mě nikdo nebude rušit.
S dnešním jídelníčkem nejsem tak moc spokojená, ale teď už to nezměním, tak je to jedno.

5:45 - donut
12:15 - 2 placky s masem, salátem, kukuřicí a cizrnou

Neksutečně jsem se přejedla, ještě teď je mi z toho špatně a to jídlo cítím. Fuj, to už nikdy neudělám. Bezprostředně po obědě jsem měla nutkání jít na záchod a všechno to ze sebe dostat. Neudělala jsem to. K tomuhle sklouznout nechci.

Snad se vám daří,
Meh.


28.11.

28. listopadu 2016 v 19:54 | Meh
Absolutně nestíhám,t akže jen ve zkratce:

6:45 - půl banánu
14:15 - placka s kuřecím masem, salátem, kukuřicí a cizrnou

A já se zas jdu ponořit do skript.

Meh.

27.11.

27. listopadu 2016 v 18:37 | Meh |  Den za dnem
Ahoj :)
Už včera jsem pozorovala, že se při obědě třesu. Nevěnovala jsem tomu pozornost, třes u mě není neobvyklá záležitost. Nicméně, dneska u přítele na obědě, když se přede mne položil oběd, jsem se začla třást znovu a k tomu se přidalo bušení srdce. Takhle nějak začínají mé normální paické záchvaty. Budu to pozorovat a doufám, že to byly jen výjimky.
Abych shrnula týden: poměrně se mi dařilo, na váze je 63,2, jsem spokojená a v klidu.
Abych odpověděla na komentáře: Jíst pravidelně po malých porcích jsem zkoušela minulý rok, přesně půl roku jsem jedla malé porce 5x denně, zdravá strava, bílkoviny, minimum tuků a žádné sladké. Jenže to prostě nefungovalo. To, co jsem minulý rok hubla pět měsíců, jsem letos měla dole za pět dní. A baví mě to. Nikomu tento styl nenutím, ale mě sedí.
Viv, moc děkuju za slova povzbuzení :) i přítel mi říká, ať na dnech hledám něco pozirivního a já se z celého srdce snažím. Občas to ale nejde, ale špatné dny má každý :)

9:00 - půl banánu
13:00 - malá kotletka se sýrem+brambory
14:00 - mandarinka

Trochu mě štve ten oběd, ale nemohla jsem nechat nic na talíři ani si říci o míň, protože by to bylo nápadné. Pak jsem absolutně promrzla na rozsvěcení stromku, tak snad nebudu nachlazená :)

Meh.


26.11.

26. listopadu 2016 v 17:08 | Meh |  Den za dnem
Ahoj :)
Dneska jsem byla po týdnu jezdit. Krásná dvouhodinová vyjížďka mi trochu pročistila hlavu, už jsem to fakt potřebovala.

11:30 - špagety s masem (trocha)
17:00 - placka s čerstvou zeleninou (slát, okurka, cizrna)

S jídlem jsem spokojená, původně jsem nechtěla večeřet vůbec, ale přijela ségra s přítelem a bylo by divný nevečeřet, takže jsem aspoň využila obecenstva.
Děsí mě, že už je sobota večer, vůbec nechci do školy. Horzně to utíká.

Meh.


25.11.

25. listopadu 2016 v 14:22 | Meh |  Den za dnem
Ahoj :)
Není mi dobře. Jakože fyzicky, psychicky už to ani nevnímám. Mám hlad, ale jakmile si něco vezmu, je mi neskuečně špatně a jen silou vůle se přemáhám, abych to nešla vvyklopit. Tak snad se to brzy spraví :)

5:45 - muffin (byl moc dobrej, ale tak sladkou věc jsem v životě neměla, radši jsem šla ze školy i do školy pěšky)
14:15 - placka s čerstvou zeleninou (salát, kukuřice, okurka, rajče)

Doufám, že už do mě přítel nic nenarve, protože to bych fakt už asi nedala. Doufám, že se vám daří :)

Meh.


24.11.

24. listopadu 2016 v 13:29 | Meh |  Den za dnem
Ahoj :)
Dneska to docela jde, ráno bylo na váze 63,2. Zase se blížím, jsem moc ráda. Škola je naprd, pořád něco píšem a mě už to nebaví. Není den bez písemky. Že to ty učitele pořád baví.

6:45 - půlka banánu
13:15 - trochu kus kusu se zeleninou (extra kukuřice)
18:30 - troška opečených nudlí

Včera si rodiče ani naštěstí nevšimli, že jsem nevečeřela. Je to až děsivé, jak moc je to jednoduché. Prostě nejíst. Tělo si zvykne. A za chvíli už nepotřebuje skoro nic. Jen občas se ozve zakručení a žaludek se stáhne. Bolest se ale rozchodí...
Jak jste si asi vimli, komentuji nepřihlášená :) Je to proto, že chrom ještě nemám a dočasně používám Edge, tak se nechci přihlašovat :)

Edit: byla jsem s kamarádkou na jídle, nemohla jsem si nic nedát... Tak jsem to vyřešila nudlemi, kterých bylo tak 100g a ještě jsem je nesnědla celé. Jak nevečeřím, tak je teď trohu cítím, ale to se vycvičí.
Meh.

23.11.

23. listopadu 2016 v 12:21 | Meh |  Den za dnem
Ahoj :)
Nakonec stěhování nebude. Myslím totiž, že je to prohlížečem. Mám mozillu Firefox a je taková dost nepsolehlivá. Takže teď budu na chromu :) snad to bude dobré :)

6:45 - půl banánu
12:15 - trošek kus-kus se zeleninou

Včera do mě večer ještě mamka dostala toust... Hrozně jsem ho nechtěla jíst, ale nechtěla jsem s eporzradit a hlavně tam byl i přítel a tomu moje hubnutí dělá starosti. Tak jsem je chtěla ujistit že jsem uplně ok.
Dneska chci jít nakupovat dárky, příští týden mám s přítelem výročí a hlavně budou vánoce a všichni kolem už mají dárky, mi alepsoň příjde :)

Meh.

PS: Jsem neskutečně ujetá na košile

22.11.

22. listopadu 2016 v 16:39 | Meh |  Den za dnem
Přemýšlím o vytvoření nového blogu a přestěhování se tam. A to z důvodu, že mi rpostě tenhle nefunguje tak, jak by měl. Nejde mi komentovat vaše příspěvky, včera jsem asi čtyřikrát psala komentář Amy Lawrence a prostě to nefunguje a já už fakt nevím co s tím :( Píše mi to, že platnost formuláře vypršela, tak aktualizuji stránku, lezu na to až za delší dobu, odhlašuju se, ale porstě to nefunguje... Nevíte někdo?

Jinak mám trochu rpoblém s nočními můrami... Jsou občas opravdu děsivé, nemáte někdo tip jak na ně?

5:45 - půl banánu
12:15 - rohlík
16:36 - ovesný nápoj (je to fakt dobrý, doporučuji)

Na váze bylo dnes v poledne krásné číslo 63,8. Jsem spokojená :)
Co si myslíte? Přestěhovat se, nebo ne? Opravdu mě to oezuje, že mi nejdou komentáře...

Meh.

Míry 2

21. listopadu 2016 v 9:47 | Meh |  Míry
Paže: 24 cm 21 cm
Lýtko: 34 cm 28 cm
Stehno v nejširším místě: 59 cm 55 cm
Boky: 92 cm 86 cm
Pas: 70 cm 66 cm
Prsa: 89 cm 83 cm
Zápěstí: 12 cm 11 cm
Krk: 26 cm

Je to měsíc. Ty předchozí míry jsou z 6. listopadu, na začátku jsem se bohužel nezměřila... Pozoruji na sobě, že boky splaskly nejvíce, zato nohá se nějak nechce. Ale když jdu, už se to o sebe tolik netře, akže ano, taky pozoruji změnu.

Meh.

21.11.

21. listopadu 2016 v 7:25 | Meh |  Den za dnem
Dnes je to měsíc. Měsíc, co jsem začala s tímhle vším. A vidím výsledky. A líbí se mi to... Nevím, jestli je to dobře, nebo špatně. Ale vím, že chci pokračovat.
Dneska jsem zase doma... Ráno jsem zvracela a je mi fakt docela blbě. Takže hladovka ani nebude tak těžká (haha).

Nic

Pít budu jen čaj černej, žaludeční kapky, colostrum a jakousi esenci z grepových semínek. Yummi... Já jsem ráda, že můžu být doma a nemusím ven, do školy. Protože školu nesnáším. ALe vím, že ji prostě musím dodělat. A když už jsem ve třeťáku? To musím zvládnut. Ale třeťák je nejhorší. Řákají nám to všichni, učitelé i rodiče, dokonce i ředitel. Všichni nás straší s maturitou a vysokou školou. A seminární prací. Musím ji mít rozpracovanou do 20.prosince. Mám nadpis a prezentaci, ze které budu vycházet, ale absolutně nevím, jak mám začít. Ale to se poddá...
Dneska vám sem hodím ještě míry potom...

Mějte se,
Meh.