Leden 2017

31.1.

31. ledna 2017 v 12:26 | Meh |  Den za dnem
5:45 - 16g granátového jablka (12,31 kcal)
(Edit:)18:15 - 25g zelenina (12,85 kcal) + knackerbrot (10,04 kcal)-aneb přítel přijel
Celkem: 35,2 kcal
(Tak mi to nakonec vyšlo krásně)

Včera jsem cvičila tak, že mi natekly oba kotníky a na koleni se z dřepů i přes bolest vyloupla obrovská modrofialová modřina... Ale stálo to za to. Na váze před chvílí 54,3kg, konečně se to vrací zpět. Snad už to zase půjde jen dolů...

Jedna moje část chce přestat. Vzít si normální jídlo, jíst zas tak, jako předtím a kašlat na to, co si myslí ostatní. Jenže ta část je hodně moc slabá a vždycky, když si vezmu jídlo ji moje durhá část přepere. "Ty hnusná tlustá prasnice, takhle určitě nezhubneš. Co tomu řeknou ostatní, až budeš zase vyžranější než předtím?" a takhle to jd epořád dokola... Je to k zbláznění.

Dnes odpoledne, ještě po škole, pojeud okouknout rýžové mléko a sojové jjogurty do DM, podívám se na složení a tak. Zajímá mě to a chtěla bych dát soje další šanci :)
Večer možná příjde přítel... Já jen doufám, že mě nebude nutit jíst a nebudu mu muset pořád lhát o tom, že už jsem jedla... Achjo.

Dozvěděla jsem se, že zítra píšeme písemku, na kteoru se musím připravit, protože profesor je docela dost přísnej co se týče známkování a puntičkář, co se týče odpovědí na otázky. Plus ještě 15 stran ze skript, na jiný předmět. Takže mě čeká perný večer.

Snad vám vysvědčení dopadlo dobře (mně se povedlo ýt nehodnocena z jednoho předmětu :D)

Meh


30.1.

30. ledna 2017 v 6:53 | Meh |  Den za dnem
6:40 - 27g bílý domácí jogurt (13,81 kcal), 4g granátové jablko (3,08 kcal), 0,5g CHIA semínka (2,49 kcal) ->nedojezeno 13g (6,65 kcal)
=>Celkem: 12,73 kcal

Včerejší hnus den si vybral svou daň... Na váze bylo o celé KILO více. 55,0 kg. Cítím se hrozně. Jsem nafouklá jako balon, fuj. Nemám hlad, vlastně jsem si to uvědomila až když jsem bezmyšlenkovitě jedla tne jogurt. Tak jsem se zvedla, zvážila zbytek abych měla přehled a vyhodila ho. Je to jakobych byla naezená ještě ze včera.

Snažila jsem se alepsoň něco včera spálit, ale očividně se mi to moc nepovedlo. Cílem na dnešní týden je tedy stálých 54 kg bez lítání nahoru. Váhu ve sloupečku měnit nebudu, doufám, že tam budu brzo...

Jeden den a takovéhle následky. Je to zajímavé, vždycky jsem žila v domnění, že jeden blbej den nevadí a ono se to zvedlo o celé kilo. To se ale u mě moc dlouho neohřeje, půjde hezky rychle pryč i s těmi zbylými, co jsou navíc. Ještě jim k tomu zamávám.

Jak ironické, že dnes na řadu vyšly zrovna pochutiny do 100 kcal :D

Meh29.1. -FUJ!

29. ledna 2017 v 18:02 | Meh |  Den za dnem
9:00 - muffin+2 arabesky
13:15 - rýže+kuřecí maso (bylo toho HROZNĚ MOC)
15:55 - 3 kousky Míša řezu (jeden mohl mít tak 10g)
17:45 - miska zeleninového salátu (celá miska!!!!!)
Celkem kcal: radši nechci vědět...
Pohyb: jumping jacks, dřepy, výpady, sedy-lehy, rychlá chůze
Edit: zatím 50 JJ, 100 dřepů, 40 výpadů, 25 sedů-lehů... pokračuju dál

Fuj fuj fuj a zase fuj. Nenávidím neděle! Musím prostě sníst to, co mám naloženého na talíři a bylo toho hrozně horzně moc (dva kusy masa cca tak 200g a kopec rýže, přibližně 100g), ty řezy byla svačina a salát večeře... Fuj! Jsem neskutečně přežraná, na váze je 54,8 kg a já mám výčitky jak prase. Jak jsem se takhle mohla dříve stravovat dennodenně??? Abyste rozumněli: byla jsme schopná si udělat dva (!) ty čtverce čínských rychlonudlí, naprdět na to všelijaké omáčky, kukuřici a sýr, celé to sežrat a ještě jsem měla málo! Hnusná prasnice ze mě je. Fuj. A zase fuj... Zítra si dám ovoce den, už mám připravené granátové jablko, zjistím, kolik má kcal a bude snídaně. Pak celý den nic a v úterý zase, protože tohle je neksutečný jak moc sem dneska žrala. Je mi ze sebe (a možná i z toho jídla) fakt zle. Stydím se za sebe a za svoje tělo. A nenávidím se za to, že lžu příteli o svojí váze. Moc ho miluji a hrozně mu s tím ubližuji... Jsem strašná...
Takže si teď za trest jdu dát pořádně do těla. Budu cvičit dokud se nebudu moct zvednout.

Meh


28.1.

28. ledna 2017 v 22:06 | Meh |  Den za dnem
13:15 - 80g grilované kuřecí maso (151 kcal) + 50g bramborová kaše (56 kcal)

Spala jsem 13 hodin. Fakt nekecám, 13 hodin. Jakože budila jsem se, to jo, ale prostě je to poprvé po hodně dlouhé době, kdy se cítím fakt odpočatá. Jsem za to vděčná. Už se mi podailo vyhnout snídani, protože rodiče nejsou doma, tak jsem vzala misku a zašpinila ji salátem-řeknu, že jsme měla k snídani salát. POkusím se vyhnout společnému obědu, což by se mi mohlo podařit vzhledem k tomu, že jsem ''jedla'' o půl 12 :D Prý bude k obědu grilované kuřecí maso s bramborovou kaší. Yay!
Dnešní limit je do 500 kcal. Dřepy dneska dělat nebudu, ty budu dělat jen ve všední den dle kilokalorií. Dneska totiž půjdeme na velkou procházku, moc se těším!

Děkuju všem za krásné komentáře :)
Lexi: Nejsem hubená... BMI mám sice 19,4, ale na těle to tak nevypadá :) Děkuji :))
Viv: Já ani nevím... Asi mám hodně pevnou vůli :) A silnou nenávist vůči vlastnímu tělu...
Leanne: Určitě ráda spřátelím :)

Nakonec mě naštěstí ani nedonutili večeřet. Jeli do divadla, takže mě neměl kdo hlídat. Yay! Tímpádem zůstávám u 207 kcal, což jsem dnes snad vyběhala. Zítra jídelníek radši psát nebudu, to toho bude mnohem víc aneb jedu k přítelovi na oběd... Jen doufám, že se mě nebude ptát na váhu, protože mu nehcci zase lhát. To, že mu lžu mě hodně ubližuje. Nechci mu lhát, ale je to tak pro něj lepší. Alespoń se o mě nemusí bát. Jsem špatnej člověk...

Meh


27.1.

27. ledna 2017 v 21:54 | Meh |  Den za dnem
5:45 - přesnídávka mango dětská (71 kcal)
17:00 - zeleninový salát (44 kcal)

Odcvičila jsem jen přesnídávku, salát už jsem nestihla (nejedla bych ho, jenže tu byl přítel...) Jsme strašně moc unavená, proto dnes jenom krátce. Snad mě zítra nedonutí nějak razantně jíst.

Už dneska fakt nic nedávám, oběhnu vás zíttra.

Dobrou noc :)

Meh


26.1.

26. ledna 2017 v 7:03 | Meh |  Den za dnem
6:30 - 2 muffiny na slano (58 kcal a 33 kcal = 91 kcal) 25g žitný chléb (60,35 kcal) s lučinou (2g-5,4 kcal), sýrem (10g-24,7 kcal) a 90% šunkou (6g-27,6 kcal)=> 118 kcal
Edit: 17:30 - zeleninový salát (do 48 kcal)
Celkem: 166 kcal

Muffiny jsem si chtěla dát, dělala jsem je včera úplně poprvé. Jednou jsem kousla a prostě mi příjdou hrozně bez chuti... Musela bych si je ohřát a napatlat na ně kečup, aby se dali jíst. Rodiče sice říka´j, že jsou fakt dobrý, ale mě to tak prostě nepříjde. Radši tedy zůstanu u dělání sladkých muffinů.

Jsem momentálně dost happy, protože včera večer bylo na váze 54,7 a já si říkala, že to určitě půjde zase nahoru... A ono ne! Před chvílí (po snídani!) tam bylo 54,3 kg! Jsem hrozně ráda :3

Doufám tedy, že už dnes nic jíst nebudu. Hodně se bojím, že mě kamarádka donutí, nebo v zachování tajemství budu prostě muset něco sníst. Brrr. Ale tak aspoň budu mít krásný pohyb.
Edit: Hah! Měla jídlo z domu, takže sme se nikde nestavovaly. Yay! Takže dneska to zůstalo zatím u snídaně... Večer příjde přítel a já bych měla něco sníst, protože se o mě bojí. Nevím, v kolik příjde, ale měla bych. Zkusím vymyslet něco, co nebude tak kalorické.

Zase koukám na Zhubni nebo přiber. Zajímavé je, že jím méně než ty hubený lidi tam, ale hubená nejsem :D docela joke tyjo...

Jak se vám líbí nový design blogu? :) Citát nahoře (u tohohle článku na obrázku) je právě ze Sherlocka (s04e02). Hodně mě vzal.

Vzít si svůj vlastní život. Blbost. Když ho skončíš, tobě už nechybí. Tvoje smrt je něco, co prožívají všichni okolo tebe. Tvůj život není jenom tvůj. Takže od něj dej ruce pryč.

Poměrně volný překlad, ale mělo by to dávat smysl :) Doufám, že se líbí :)

PS: Vymslela jsem si, že co kcal za den sním, tolik udělám dřepů. Dnes mě tedy čeká ještě 136 dřepů :)

Meh


25.1.

25. ledna 2017 v 12:13 | Meh |  Den za dnem
6:45 - dětská přesnídávka (75 kcal)
12:05 - Knorr hrachová do hrnečku (72 kcal)
13:22 - plátek nízkotučného sýra (43,9 kcal) -měla jsem (spíš mám) neskutečnou krizi, málem jsem sežrala čokoládu... nakonec jsem si vzala plátek sýra, vytřela podlahu a zaskákala jumping jacks... stejně se za to stydím

Dneska jsem nebyla ve škole, měla jsem lítačku po doktorech aneb kontroly v jeden den všude :D Naštěstí mě nikdo z nich nesvlíkal ani nevážil, ještěže tak. Nenápadně jsem si koukala do papírů, zaznamenaná váha je 69,7 s BMI 24,4. Fujky. Měla jsem připravenou výmluvu pro případ, že by mě přece jenom někdo zvážil a to takovou, že jsem cíleně zhubla na 65, ale pak jsem dostala střevní virozu a teď se to snažím dohnat zpět. I'm so clever!

Nicméně, je mi neskutečná zima. Pořád a stále, dneska extrémě, u doktorů jsme měla vždycky ruce na topení, abych se alespoň neklepala zimou. A to jsem na sobě měla tričko, košili, mikinu a bundu. Pfů, budu se muset oblékat více.

Zítra se jdu podívat na Gaudeamus, to je výstava vysokých škol. Jdu tam s kamarádkou a trochu se bojím, že mě donutí něco sníst, něco z těch stánků, co tam budou. Mám z toho docela strach... Snad to bude dobré.

Na váze je momentálně 55,0 kg s tím, že to přeskakuje do 54. Yay!

Dneska mám hrozně horzně hrozně moc velkej problém se sebekontrolou... Nejraději bych sežrala úplně všechno! Arabesky (jedna má 34.1 kcal), Lindor čokoládu (jedna 44,47 kcal), špagety s omáčkou (386 kcal), mléčnou čokoládu z Lidlu (548 kcal), brambůrky (404 kcal) a mnoho mnoho dalšího... Zatím se ovládám, ale dělá mi to strašné problémy. Tak tu koukám na seriál, piju kafe a asi si půjdu vyčistit zuby. Při JJ mě bolí podbřišek na pravé straně, což si myslím není dobře, takže radši neskáču, ale dělám dřepy... Achjo, rposím ať vydržím!

Na obrázku jsou přílohy k jídlům do 100 kcal. Je to fakt skvělé!

Meh


24.1.

24. ledna 2017 v 16:48 | Meh |  Den za dnem
5:45 - přesnídávka pro děti (75 kcal)

Dnes zatím takto. BOhužel mám nekalé tušení, že mi to nevyjde, rodiče mě opět začali hlídat a dneska mi málem už vecpali bábovku... Naštěstí jsem se vykroutila.

Nemám ráda zimu. Celej den dneska hrozně všude mrznu, je to strašný. Už aby bylo teplo.

Koukáte někdo na Sherlocka? Jakože seriál? Já od začátku, co to vychází, ale až teď jsem se dokopala k dokoukání 4. série (ještě mi chybí poslední díl, ehehe). Jaké jsou vaše dojmy? :)

Snad vás dneska stihnu oběhnout, furt mi někdo stojí za zadkem :/ Tentokrát vám sme házím ovoce a množtví do 100 kcal :)

Meh


23.1.

23. ledna 2017 v 18:03 | Meh |  Den za dnem
6:45 - 100g dětská přesnídávka (74 kcal)

To bylo jediné jídlo. Nejspíš tot ak i zůstane, leju do sebe tuny čaje a kafe :D
Táta z práce přinesl cizrnový salát, tak přemýšlím, že bych si k večeři pár lžiček dala, protože mi poměrně zlobí zažívání a v cizrně je hodně vlákniny, tak by mi to mohlo pomoci. To se ale ještě rozhodnu, spíš to ale vypadá že ne než jo :) (nedala, ani mi to nechutná :D)

Dnes jsem si na zbylé dny nakoupila polévky do hrnečků :) tenhle malý zázrak má každý do 100 kcal, spíš do 80 kcal a poměrně hodně zasytí. Tu seznam:
1. 2x Maggi Chutná pauza slepičí (39 kcal)
2. Vitana s játrovými knedlíčky (51 kcal)
3. Vitana gulášová (57 kca)-to si myslím že mi nebude chutnat :D
4. Knorr hrachová s krutony (72 kcal)
5. Vitana hovězí s celestýnskými nudlemi (78 kcal)
6. Vitana rajská s nudlemi (73 kcal)
7. 2x Knorr kuřecí nudlová polévka (61 kcal na 100ml)
Ty poslední dvě mám na větší obědy, ty ostatní zkusím a kdyby mi nějaké chutnali, tka koupím další :) Líbí se mi, že je to poměrně levná a minimálně kalorická varianta a fakt zasytí. Kupujete si taky tyhle polévky do hrnečků?

Meh

PS: Nalš ajsem super obrázky s množstvím různého jídla pod 100 kcal ( do 98 kcal) pohromadě, příjd emi to super, tak vám to sem pár dní budu házet :)


22.1.

22. ledna 2017 v 13:04 | Meh |  Den za dnem
8:00 - pohanková kaše s chia semínky (25g-98 kcal)
12:45 - špagety se zeleninou (cca 100g-143 kcal)
??? - palačinka na slano s kuřecím masem (? g-? kcal)
Celkem: do 500 kcal

O večeři už teď vím, přijede s ní přítel a určitě budu muset sníst aspoň jednu, jestli ne rovnou dvě...

Dosáhla jsem mírného úspěchu v oblasti nohou. Thigh gap. Není nějak obrovský, je zatím opravdu malinký, ale jsme z něj nadšená a nabudil mě k dalším výkonům.

Cíl na příští týden je tedy následující:
1. Ustálit 55 kg (nelítat na 56 kg)
2. Být šťastnější než tento týden
3. Jídla
Po+Út-snídaně přesnídávka v tubičce (46 kcal)
St+Čt - snídaně, malý oběd
Pá - snídaně, malý oběd, vyhnout se večeři
4. Jídlo do 300 kcal denně, víkend do 500 kcal.
5. Denně alespoň nějaký pohyb (např Jumping Jacks, dřepy, thigh gap chalenge)


Doufám, že se mi podaří moje cíle splnit, myslím že nejsou tak složité aby se nedali. Ve středu mám kontrolu na rehabilitaci a trochu s ejí bojím. V papírech, s kterými jsem přišla mám napsanou váhu 70,1 kg (BMI 24,?). Doufám, že mě nebudou chtít vážit... Snad se mé obavy nenaplní.

Možná zavedu to, že pokaždé, když dostanu ''hlad'' tak si udělám několik JJ a dřepů, ono to přejde :D
Moc všem děkuji za povzbudivé komentáře u minulého řpíspěvku, moc si jich vážím :))

Vaše Meh