Únor 2018

Mirror, mirror on the wall

4. února 2018 v 14:32 | Meh |  Den za dnem
Ahoj :)

Momentálně jsem po maturitním plese. Neskutečně jsme si to užila, bavila se s přáteli a nemyslela na nic, co by mě zbavilo dobré nálady. Teď mám fázi smíření. Nejsem úplně na dně, ale nejsem ani úplně happy nejvíc na světě. Cítím se prostě smířeně.

Chci s vámi dnes mluvit o zrcadle. Zrcadlo totiž lže. Nevím proč, nevím, čím je to způsobené a už vůbec nevím, jak proti tomu bojovat. protože rozmlátit všechny zrcadla v okolí asi nepůjde.

V zrcadle vidím, jak mi roste břicho, zadek, stehna... Cítím se velká, nemotorná, tlustá a začínám se opět nenávidět. Jenže pak jsem narazila na fotky z plesu. Hlavou mi proletěla myšlenka, jak jsem malá. Je to pro mě fascinující. Proto snažte se nevěřit svému odrazu, zrcadlo je lhář...

Momentálně vážím něco kolem 51-52 kg. Minulý týden jsem šílela tak, že jsem přestala jíst. Dva dny jsem vynechávala všechno, co jsem mohla. Pak jsem se začala pomalu vzpamatovávat a jíst tak, jak jsme zvyklá. Jenže to v hlavě stále mám pomíchané. Nejraději bych váhu vyhodila z okna ven a vůbec ji doma neměla. Je to až moc velké pokušení. Vždycky se cítím skvěle, nemyslím na váhu ani na jídlo a pak si najednou stoupnu na váhu a všechno se bortí, přichází panika, strach a pláč.

Každý den je pro mě boj. Některé dny jsou lepší, některé dny jsou horší. Brzy se zase ozvu...

Mám vás ráda,
Meh